Special Note: Oct 27, 2015
MOQ=100

, PO and Wire.
| General Information | |
| Product | Accessories |
| Type | Panel, Mounting |
| Panel Width | - |
| Panel Height | - |
| Outside Width | 1.307 in |
| Outside Height | 0.062 in |
| Outside Depth | 7.775 in |
| Color | Black |
WARNING:: The plastic used in cable products can expose you to lead and lead components,
chemicals known to the State of California to cause cancer, birth defects, or other reproductive harm.
For more information go to www.P65Warnings.ca.gov