
, PO and Wire.
Type: ADSL
Termination Style: Quick Connect
Frequency Range: 100 Hz to 9 kHz
| General Information | |
| Product Type | Line Transformers |
| Power Rating | 16 VA |
| Primary Voltage Rating | 25 V |
| Secondary Voltage Rating | - |
| Secondary Current Rating | - |
| Mounting Style | Chassis |
| Primary Winding | - |
| Secondary Winding | - |
| Length | 93.7 mm |
| Width | 50.8 mm |
| Height | 58.7 mm |
| Outside Diameter | - |
WARNING:: The plastic used in cable products can expose you to lead and lead components,
chemicals known to the State of California to cause cancer, birth defects, or other reproductive harm.
For more information go to www.P65Warnings.ca.gov