
, PO and Wire.
Power Rating: 150 VA
Primary Voltage Rating: 120 V, 240 V
Secondary Voltage Rating: 24 V
Mounting Style: Bracket Mount
Primary Winding: Dual Primary Winding
Secondary Winding: Single Secondary Winding
| General Information | |
| Power Rating | 150 VA |
| Primary Voltage Rating | 120 V/240 V |
| Secondary Voltage Rating | 24 V |
| Secondary Current Rating | - |
| Mounting Style | Bracket |
| Primary Winding | Dual Primary Winding |
| Secondary Winding | Single Secondary Winding |
| Length | 3.89 in |
| Width | 4.5 in |
| Height | 4.48 in |
WARNING:: The plastic used in cable products can expose you to lead and lead components,
chemicals known to the State of California to cause cancer, birth defects, or other reproductive harm.
For more information go to www.P65Warnings.ca.gov